Masaż leczniczy kręgosłupa Warszawa i okolice z dojazdem 7 dni w tygodniu

O mnie

Mam na imię Tadeusz.

Jestem absolwentem Niepublicznej Szkoły Masażu i Rehabilitacji w Warszawie  umiejętności w zakresie masażu potwierdziłem zdając egzamin  praktyczny jak i teoretyczny. Uczestnik wielu certyfikowanych szkoleń i kursów pogłębiający wiedzę z naturo terapii. Dysponuję wiedzą praktyczną popartą uprawnieniami oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego oraz masażu w jednostkach chorobowych kręgosłupa i terapii manualnej (chiropraktyki).Ukończyłem również szkolenie Specjalizacja Rehabilitacja Ruchowa i Fizjoterapia zdając egzamin z wynikiem pozytywnym.

Swoje doświadczenie zdobywałem również na Dalekim Wschodzie konkretnie w Chinach. Od dawna interesuję się również sportem, szczególnie fitnessem jak i siłownią. Masaż stanowi integralną część zajęć sportowych i stąd stał się moją pasją. Sam regularnie korzystam z dobrodziejstw starochińskiej medycyny naturalnej, poddając się zarówno masażom relaksacyjnym jak i leczniczym.

W dzisiejszym czasie, kiedy większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, dodatkowo stymulowany stresem i brakiem ruchu, masaż staje się alternatywą dla farmakologii niosącej często skutki uboczne. Masaż pozwala moim pacjentom odczuć ulgę, relaks oraz osiągnąć dobre samopoczucie.